Inżynier Software-Opole

praca it: etat dla Synergia Konsulting / Opole

Tagi: software emv

Dla naszego niemieckiego klienta z nowo otwieraną siedzibą w Opolu szukamy kandydatów na stanowisko Inżyniera Software.

Obowiązki:

Państwa zadania obejmują specyfikację, tworzenie oraz programowanie wbudowanych oprogramowań ocen przemysłowych. Pracują Państwo nad właściwościami produktów wykorzystując wiedzę z zakresu techniki i gospodarki, nie rezygnując z rozwiązań prostych, wykonalnych i dobrze skonstruowanych. Podczas programowania używają Państwo efektownego wykorzystania istniejących zasobów kładąc nacisk na wysoką jakość. Biorą Państwo aktywny udział podczas realizacji nowych, innowacyjnych przedsięwzięć.

Wymagania

Wymagania:

Ukończone studia o kierunku technik-informatyk, elektrotechnik lub podobne.
Znajomość języka angielskiego na poziomie (bardzo) dobrym, niemieckiego mile widziana.

Doświadczenie w projektach i programowaniu urządzeń mile widziane.

Wiedza z zakresu programowania mikrokontrolerów w C.

Doświadczenie z C++ mile widziane.

Znajomość UML i techniki sterowania są wymagane.

Kładziemy nacisk na takie cechy kandydata,jak:
wysokie zaangażowanie, umiejętność komunikacji oraz pracy w zespole.

Oferujemy

stabilne zatrudnienie

wysokie zarobki

Forma kontaktu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-12
Wyświetlona: 5372 razy