Flash Developer

praca it: etat dla Square Design / Warszawa

Tagi: FLEX FLASH AIR AS3

Opis oferty pracy:
Opis stanowiska pracy:

  • Projektowanie aplikacji biznesowych oraz elearningowych
  • Praca przy projekcie: EduSquare -> www.edusquare.pl

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Action Script 3.0
  • Bardzo dobra znajomość frameworka AIR SDK w wersji 3.x
  • Znajomość Flash Buildera 4
  • Znajomość Flash Catalyst CS5
  • Bardzo dobra znajomość FLEX SDK w wersji 4.x
  • Znajomość dowolnego frameworka AS3
  • Umiejętność tworzenia komponentów w oparciu o Flash Professional CS 5
  • Podstawowa znajomość JavaScript
  • Podstawowa umiejętność tworzenia animacji we Flash CS 5
  • Znajomość języka angielskiego zapewniająca czytanie i tworzenie dokumentacji
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu aplikacji w ADOBE AIR dla urządzeń mobilnych

Jak składać oferty?

CV oraz portfolio prosimy przesyłać na adres [email protected]
lub osobiście w siedzibie:
SquareDesign odział Warszawa
ul. Żurawia 47/117

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-19
Wyświetlona: 5298 razy