Software developer .NET/Sharepoint

praca it: etat dla Cyclad Polska / Warszawa

Tagi: Net Sharepoint

Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu.
W związku z rozwojem na rynku polskim, dla naszego Klienta, polskiej firmy, który świadczy usługi z zakresu informatyzacji, poszukujemy osoby na stanowisko Software Developer .NET/Sharepoint.

Opis stanowiska:
Główne zadania na tym stanowisku pracy:
• Projektowanie, wdrażanie, modyfikowanie i utrzymanie aplikacji SharePoint/.Net,
• Testowanie wprowadzonych i zmodyfikowanych modułów,
• Analiza i rozwiązywanie błędów aplikacji,
• Tworzenie i utrzymanie technicznej dokumentacji projektowej,
• Analiza indywidualnych wymagań klienta odnośnie zmian w aplikacji.

Wymagania wobec Kandydata:
• Wykształcenie wyższe,
• Minimum 2-3 lata doświadczenie w pracy z SharePoint 2007/2010,
• Bardzo dobra znajomość OPP,
• Dobra znajomość ASP.NEt, NET,
• Umiejętność tworzenia i projektowania aplikacji webowych,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:
• Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym, dynamicznym otoczeniu,
• Możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-07
Wyświetlona: 4712 razy