Inżynier oprogramowania C#/C++ (Warszawa)

praca it: etat dla SEARCH S.C. / Warszawa

Tagi: C# C++ Programista Developer CAE

SEARCH S.C. od 2005 roku zajmuje się konsultingiem inżynierskim w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa pojazdów – opracowujemy modele numeryczne manekinów zderzeniowych, zajmujemy się analizą wypadków drogowych i rozwojem systemów wspomagania kierowców.

Od 2011 roku współpracujemy z holenderska firmą TASS BV nad rozwojem oprogramowania PreScan. Jest to narzędzie symulacyjne, służące do modelowania, rozwoju i testowania systemów autonomicznego wspomagania kierowców. Obecnie szukamy programisty na stanowisko inżyniera oprogramowania.

Zadania

Rozwój oprogramowania inżynierskiego w zakresie:
• rozwoju GUI, silnika i modeli sensorów
• opracowania i rozwoju nowych funkcjonalność,
• bieżącego usuwania błędów.

Wymagania

• dobra znajomość C# i/lub C++,
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
• podstawowa wiedza za zakresu projektowania oprogramowania i UML
• znajomość SVN i/lub Mercurial (lub też analogicznych systemów kontroli wersji),
• znajomość systemu raportowania błędów (Mantis, Bugzilla lub podobne),
• dobra znajomość algebry liniowej i geometrii analitycznej
• otwarta głowa, pomysły i chęć nauki.

Dodatkowo mile widziana

• znajomość środowiska MATLAB/SIMULINK,
• wiedza z zakresu mechaniki (dynamika), metod MB/FE, automatyki i sterowania, budowy i działania systemów sensorycznych

Oferujemy

• umowę o pracę na czas nieokreślony w wymiarze 0.6-1.0 etatu,
• elastyczne godziny pracy (z możliwością telepracy),
• szkolenie w Polsce i za granicą oraz możliwość zapoznania się z nowymi technologiami,
• wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
• prace w młodym, fajnym zespole nad ciekawymi projektami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-15
Wyświetlona: 5014 razy