Stażysta / Stażystka

praca it: etat dla Antal International / Wrocław

Tagi: staży praktyki praktyka praktykant HR human resources kadry zarządzanie zasobami ludzkimi zarządzanie kadrami

Chcesz poznać i zdobyć doświadczenie zawodowe w obszarze rekrutacji?
Szukasz możliwości poszerzenia wiedzy praktycznej i rozwoju w branży Human Resources?
Myślisz o ciekawej, pełnej wyzwań współpracy z międzynarodową, wiodącą na rynku organizacją?
Lubisz kontakt z ludźmi i planujesz już w trakcie studiów stawiać pierwsze kroki w swojej karierze zawodowej?
Dołącz do naszego zespołu!

Dlaczego Antal?
Antal International jest międzynarodową firmą executive recruitment zajmującą się rekrutacją kadry menedżerskiej wyższego i średniego szczebla zarządzania oraz wykwalifikowanej i doświadczonej kadry specjalistycznej. Posiadamy 110 biur w 35 państwach na świecie, na polskim rynku działamy od 1996 roku. Międzynarodowe kontakty, dostęp do rekrutacyjnego know-how oraz nowoczesnych narzędzi przy dostosowaniu ich do rynku lokalnego jest specyfiką naszej firmy. Konsultanci specjalizują się w wąskich branżach i sektorach, przez co są ekspertami w swoich dziedzinach. W skład Antal International wchodzą zespoły: Banking & Insurance, Finance & Accountancy, Engineering, Logistics & Operations, Legal, Human Resources, IT & Telecom, Sales & Marketing dedykowany do rekrutacji w sektorach: FMCG, Pharma, Medical Devices, Retail.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego biura we Wrocławiu oraz rozbudową struktur poszczególnych zespołów poszukujemy ambitnych i dynamicznych osób na stanowisko:

Stażysta/Stażystka

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
•koordynowanie pracy biura pod kątem administracyjnym: odbieranie telefonów, nadzór nad skrzynką e-mail, wysyłanie korespondencji, realizacja zamowień u dostawców, obsługa urządzeń biurowych,
•obsługa recepcji,
•współpraca z konsultantami w zakresie realizacji projektów rekrutacyjnych,
•aktywne wyszukiwanie kandydatów,
•weryfikacja nadesłanych aplikacji,
•udział w spotkaniach rekrutacyjnych,
•przygotowywanie i publikacja ogłoszeń,
•aktualizowanie i wprowadzanie kandydatów do bazy danych;

Staż jest okazją do poznania specyfiki działania międzynarodowej firmy rekrutacyjnej oraz do uczestnictwa w realizacji ciekawych projektów.

Kogo szukamy:
Do współpracy zapraszamy studentów IV i V roku lub absolwentów uczelni wyższych (preferowane kierunki: zarządzanie, ZZL, marketing, informatyka i inne kierunki techniczne, ekonomia), którzy:

•wiążą swój rozwój zawodowy z obszarem rekrutacji i sprzedaży,
•znają bardzo dobrze język angielski w mowie i piśmie,
•posiadają biegłą znajomość pakietu MS Office.
•są otwarci na pracę w pełnym wymiarze godzin
Oprócz wymienionych kompetencji od kandydatów oczekujemy:
•odpowiedzialności i samodzielności w działaniu,
•zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków oraz inicjatywy,
•ciekawości i zdolności szybkiego uczenia się,
•otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów interspersonalnych oraz umiejętności współpracy w zespole;

Dodatkowo oferujemy:
•pełen wyzwań staż w dynamicznym, profesjonalnym i międzynarodowym środowisku,
•możliwość rozwinięcia swoich zainteresowań i uczenia się od najlepszych,
•zdobycie doświadczenia w obszarze rekrutacji w jednej z wiodących firm search&selection,
•dostęp do międzynarodowego know-how i narzędzi rekrutacyjnych,
•udział w programie szkoleń wewnętrznych prowadzonych przez doświadczony zespół menedżerski,
•możliwość zatrudnienia po odbyciu 3 miesięcznego stażu.

Pierwszy miesiąc stażu jest bezpłatny. W przypadku uzyskania przez praktykanta pozytywnej oceny po 3 miesiącach, istnieje możliwość zatrudnienia go na stałe.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-25
Wyświetlona: 5703 razy