Inżynier oprogramowania C#/C++ (Warszawa)

praca it: etat dla SEARCH S.C. / Warszawa

Tagi: Programista C# C++

Od 2011 roku wraz z partnerem z zagranicy (firmą TASS BV) pracujemy nad rozwojem oprogramowania PreScan (http://www.tassinternational.com/prescan). Jest to narzędzie symulacyjne służące do modelowania, rozwoju i testowania systemów autonomicznego wspomagania kierowców.

Obecnie szukamy programisty na stanowisko inżyniera oprogramowania.

Zadania – rozwój oprogramowania inżynierskiego w zakresie:

• rozwoju GUI, silnika i modeli sensorów
• opracowania i rozwoju nowych funkcjonalność,
• bieżącego usuwania błędów.

Wymagania

• dobra znajomość C# i/lub C++,
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
• podstawowa wiedza za zakresu projektowania oprogramowania i UML
• znajomość SVN i/lub Mercurial (lub też analogicznych systemów kontroli wersji),
• znajomość systemu raportowania błędów (Mantis, Bugzilla lub podobne),
• otwarta głowa, pomysły i chęć nauki.

Dodatkowo mile widziana
• znajomość środowiska MATLAB/SIMULINK,

Oferujemy
• umowę o pracę na czas nieokreślony w wymiarze 0.6-1.0 etatu,
• elastyczne godziny pracy (z możliwością częściowej telepracy),
• szkolenie w Polsce i za granicą oraz możliwość zapoznania się z nowymi technologiami,
• prace w młodym, fajnym zespole nad ciekawymi projektami,
• wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-07
Wyświetlona: 4844 razy