Konsultant Biznesowy IT

praca it: etat dla Talent Partners / Warszawa

Tagi: Konsultant Biznesowy IT konsultant konsultant zarządu IT

Dla naszego Klienta – renomowanej i intensywnie rozwijającej się firmy z branży IT z siedzibą w Warszawie, dostarczającej nowatorskie rozwiązania na rynek polski i amerykański – poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Nr ref. KB/63/13
Miejsce pracy: Warszawa

Najważniejsze obowiązki:

* wsparcie przy tworzeniu oraz samodzielne kreowanie nowych usług menedżerskich, skierowanych do osób decyzyjnych wśród największych graczy biznesu w Polsce, * utrwalanie relacji, skutkujące wymiernymi efektami w postaci konkretnych (namacalnych) korzyści biznesowych, * doradztwo dla Zarządu – strategiczne oraz w sprawach bieżących, w tym sugerowanie kierunków zmian, rozwoju, itp.

Wymagania:

* wykształcenie wyższe, * min. 2-3 lata doświadczenia w doradztwie biznesowym, np. w firmie konsultingowej o zasięgu globalnym, * bardzo dobra znajomość języka angielskiego, * łatwość w nawiązywaniu kontaktów z osobami decyzyjnymi w największych korporacjach w Polsce, * zaangażowanie, * zdolności analityczne, * samodzielność, * umiejętność współpracy.

Oferujemy:

* ciekawą i pełna wyzwań pracę w energicznie rozwijającej się firmie, * jedną z kluczowych pozycji w zespole, * realny wpływ na politykę firmy * możliwość rozwoju w globalnych strukturach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-15
Wyświetlona: 4798 razy