Młodszy Specjalista ds. kampanii Google AdWords

praca it: etat dla NORIL s.c. / Gdynia

Tagi: adwords ppc google linki sponsorowane

Wymagania:

- podstawowa znajomość zagadnień i narzędzi związanych z działaniami SEM/PPC,
- podstawowa znajomość narzędzi analitycznych (Google Analytics),
- dobra znajomość pakietu MS Office,
- doskonała organizacja pracy,
- efektywność w działaniu.

Mile widziana:

- praktyczna znajomość zagadnień SEO,
- praktyczna znajomość Google Adwords/Google Analytics,
- znajomość języka angielskiego,
- znajomość trendów w obszarze e-commerce.

Obowiązki:

- prowadzenie i bieżąca optymalizacja kampanii PPC,
- przygotowywanie tekstów reklamowych,
- sporządzanie raportów i analiz.

Oferujemy:

- pracę na pełen etat po okresie próbnym,
- autonomię w działaniu,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- interesującą, pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole,
- wynagrodzenie uzależnione od umiejętności.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-18
Wyświetlona: 7278 razy