Starszy Konsultant SAP

praca it: etat dla Talent Partners / Niemcy

Tagi: Konsultant SAP SAP

Dla naszego Klienta – renomowanej firmy z branży IT zlokalizowanej na terenie Niemiec, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref. KSAP/27/13
Miejsce pracy: Niemcy

Najważniejsze obowiązki:
- projektowanie i kontrola zadań,
- doradztwo w zakresie technologii po stronie klienta,
- wsparcie dla innych członków zespołu,
- rozwój swojej wiedzy na temat stosowanych w danym projekcie technologii.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne,
- min. 3 lata doświadczenia w obszarze SAP,
- doświadczenie w pracy z przynajmniej jednym modułem SAP (MM/SD/PP & QM lub innym),
- orientacja techniczna (np. doświadczenie w ABAP, Java, BW Reporting, Business Objects),
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
- komunikatywność,
- rozwinięte umiejętności analityczne,
- gotowość do pracy w Niemczech.

Oferujemy:
- stabilną i ciekawą pracę w renomowanej firmie w Niemczech,
- możliwości rozwoju,
- narzędzia pracy (iPhone, laptop),
- samochód służbowy z kartą paliwową.

Mile widziane:
- znajomość języka angielskiego.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-20
Wyświetlona: 6254 razy