Programista PHP

praca it: etat dla Talent Partners / Katowice

Tagi: PHP5 programista PHP html css

Dla naszego Klienta – renomowanej z branży IT z siedzibą w Katowicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref. PHP2/78/13
Miejsce pracy: Katowice, Sosnowiec

Najważniejsze obowiązki:

  • programowanie w PHP,
  • rozwój aplikacji,
  • samodzielna praca nad projektem.

Wymagania:

  • biegła znajomość PHP 5,
  • biegłe poruszanie się po środowisku obiektowym typu Zend lub innym tego typu,
  • znajomość środowiska szablonów Smarty,
  • biegła znajomość SQLa,
  • biegła znajomość JavaScript oraz jQuery, Ajax,
  • biegła znajomość HTML, CSS,
  • znajomość środowisk do prezentacji graficznej danych via php (dynamiczne budowanie wykresów),
  • znajomość mechanizmów eksportu danych do “biznesowych” formatów typu XLS itd.,
  • doświadczenie w pracy dla klientów biznesowych (duże aplikacje dla firm).

Mile widziane:

  • doświadczenie w dłuższej pracy nad jednym projektem,
  • znajomość jednej lub więcej z niżej wymienionych technologii będzie dodatkowym atutem: XML, PHP Unit, Grid 960,
  • znajomość technologii .Net i języka C#,
  • znajomość UML,
  • umiejętność korzystania z MySQL Workbench (lub innego podobnego środowiska) w zakresie synchronizacji prac nad bazą danych przez wiele niezależnych osób,
  • podstawy administracji serwerami linuxowymi.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • miła atmosfera w pracy,
  • elastyczne godziny pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-27
Wyświetlona: 4937 razy