Programista PHP

praca it: etat dla Talent Partners / Katowice

Tagi: PHP programista PHP html css

Dla naszego Klienta – renomowanej i intensywnie rozwijającej się firmy z branży IT z siedzibą w Katowicach, dostarczającej nowatorskie rozwiązania na rynek polski i amerykański – poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Nr ref. PPHP/23/13
Miejsce pracy: Katowice

Najważniejsze obowiązki:

  • pisanie aplikacji w PHP,
  • rozwijanie istniejącej wersji aplikacji (PHP), tworzenie i implementowanie,
  • udział budowaniu produktów/software na dużą skalę, na skalę wielu tysięcy użytkowników.

Wymagania:

  • znajomość PHP,
  • znajomość JavaScript, HTML i systemu szablonów Smarty,
  • znajomość relacyjnych baz danych – w szczególności MySQL wraz z zagadnieniami optymalizacji,
  • znajomość metodologii wytwarzania oprogramowania (Scrum),
  • otwartość, komunikatywność,
  • samodzielność.

Mile widziane:

  • doświadczenie w data mining, budowaniu algorytmów do wyciągania informacji biznesowych z danych w bazie.

Oferujemy:

  • ciekawą i stabilną pracę w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego i finansowego,
  • narzędzia pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-27
Wyświetlona: 4751 razy