Mechatronik

praca it: etat dla WK Weber+Kratochwil Personaldienstleistungen GmbH / Berlin, Niemcy

Tagi: Pneumatyk elektronik CNC

Agencja Pracy WK Weber+Kratochwil Oddz. w Polsce o numerze 8586, dla swojego klienta niemieckiej firmy poszukuje pracowników na stanowisko:

MECHATRONIKA

Zadania:
• budowa robotów,
• okablowywanie szaf sterowniczych,
• sterowniki bezpieczeństwa,

Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe i doświadczenie w danym zakresie,
• aktualne uprawnienia,
• znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny),
• mile widziane własne auto.
Oferta:
• rodzaj umowy: kontrakt na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą,
• ubezpieczenie,
• wynagrodzenie: 10 € brutto /1h plus dieta dzienna za każdy przepracowany dzień, mozliwe nadgodziny
• po okresie próbnym możliwa podwyżka wynagrodzenia,
• zakwaterowanie: organizowane przez pracodawcę, opłata za nocleg odciągana jest z diety dziennej,
• opieka koordynatora niemieckiego, podczas pobytu na obczyźnie,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-20
Wyświetlona: 8534 razy