Programista PHP

praca it: etat dla Talent Partners / Katowice

Tagi: Programista PHP SQL

Dla naszego Klienta – renomowanej z branży IT z siedzibą w Katowicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Nr ref. PHP2/78/13
Miejsce pracy: Katowice, Sosnowiec
Najważniejsze obowiązki:
• programowanie w PHP,
• rozwój aplikacji,
• samodzielna praca nad projektem.

Wymagania:
• biegła znajomość PHP 5,
• biegłe poruszanie się po środowisku obiektowym typu Zend lub innym tego typu,
• znajomość środowiska szablonów Smarty,
• biegła znajomość SQLa,
• biegła znajomość JavaScript oraz jQuery, Ajax,
• biegła znajomość HTML, CSS,
• znajomość środowisk do prezentacji graficznej danych via php (dynamiczne budowanie wykresów),
• znajomość mechanizmów eksportu danych do “biznesowych” formatów typu XLS itd.,
• doświadczenie w pracy dla klientów biznesowych (duże aplikacje dla firm).

Mile widziane:
• doświadczenie w dłuższej pracy nad jednym projektem,
• znajomość jednej lub więcej z niżej wymienionych technologii będzie dodatkowym atutem: XML, PHP Unit, Grid 960,
• znajomość technologii .Net i języka C#,
• znajomość UML,
• umiejętność korzystania z MySQL Workbench (lub innego podobnego środowiska) w zakresie synchronizacji prac nad bazą danych przez wiele niezależnych osób,
• podstawy administracji serwerami linuxowymi.

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• miła atmosfera w pracy,
• elastyczne godziny pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-05
Wyświetlona: 5006 razy