Programista C#

praca it: etat dla Talent Partners / Katowice

Tagi: C# aplikacje webowe javascript programista

Dla naszego Klienta – renomowanej i intensywnie rozwijającej się firmy z branży IT z siedzibą w Katowicach, dostarczającej nowatorskie rozwiązania na rynek polski i amerykański – poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
Nr ref. PC/79/13
Miejsce pracy: Katowice
Najważniejsze obowiązki:
• programowanie w C#,
• rozwijanie istniejących aplikacji, tworzenie i implementowanie,
• udział budowaniu produktów/software na dużą skalę, na skalę wielu tysięcy użytkowników.

Wymagania:
• znajomość C#,
• znajomość JavaScript, HTML, jQuery, CSS,
• znajomość relacyjnych baz danych – w szczególności MS SQL wraz z zagadnieniami optymalizacji,
• znajomość metodologii wytwarzania oprogramowania (Scrum),
• otwartość, komunikatywność,
• samodzielność.

Mile widziane:
• doświadczenie w data mining, budowaniu algorytmów do wyciągania informacji biznesowych z danych w bazie.

Oferujemy:
• ciekawą i stabilną pracę w międzynarodowym środowisku,
• atrakcyjne warunki pracy,
• duże możliwości rozwoju zawodowego,
• narzędzia pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-05
Wyświetlona: 5287 razy