Programista Android

praca it: etat dla New-Invest / Gdynia

Tagi: android java php

New-Invest jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w pozyskiwaniu profesjonalnej kadry z branży IT. Obecnie na terenie Trójmiasta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Nasz Klient jest liderem w dziedzinie dostarczania usług oraz rozwiązań branży IT w sektorze bankowym, ubezpieczeniowym oraz telekomunikacyjnym. Wieloletnie doświadczenie, zadowolenie klientów oraz praca z użyciem najnowszych technologii prowadzi do ciągłego rozwoju działalności firmy i zwiększania jakości oferowanych usług

Zadania na stanowisku:

Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Programista Android będzie projektowanie i programowanie aplikacji Android, rozbudowa już istniejących oraz testowanie aplikacji i modułów w systemie Android. Ponadto programowanie źródeł danych oraz komunikacji z serwerem (PHP)

Oferujemy:

· bardzo atrakcyjne warunki finansowe, wysokie wynagrodzenie
· udział w międzynarodowych projektach
· dynamiczne środowisko pracy
· pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ukierunkowanej na najwyższą jakość rozwiązań
· możliwość realizacji autorskich projektów- szerokie perspektywy oraz możliwości rozwoju zawodowego
· aktywny udział w pracach badawczo- rozwojowych
· pełen pakiet świadczeń socjalnych
· elastyczność co do formy współpracy
· możliwość pracy z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii programistycznych, integracyjnych oraz modelowania procesów biznesowych
· realizacja międzynarodowych projektów rozwoju dużych aplikacji dla sektora bankowego
· okres wstępnej adaptacji i dokształcenia na początku pracy;

Nasze wymagania wobec Kandydatów:
- minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji na urządzenia mobilne
- tworzenie aplikacji na system operacyjny Android w języku Java
- wykształcenie min. średnie (preferowany kierunek informatyczny, wykształcenie wyższe)
- dobra organizacja czasu i umiejętność pracy w zespole
- gotowość do podjęcia współpracy od września lub października 2013r

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-05
Wyświetlona: 5683 razy