Web i Flash developer/ Grafik 2D i 3D

praca it: etat dla Webska / Warszawa

agencja reklamowa WEBSKA  poszukuje osoby na stanowisko: Web i Flash developer/ Grafik  2D i 3D

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i wykonanie stron www
  • projektowanie i wykonanie animacji i prezentacji Flash
  • przygotowywanie elementów graficznych stron
  • przygotowywanie elementów graficznych 3D

 Wymagania:

  • min. doświadczenie 2 lata
  • biegła znajomość Adobe: Photoshop, Illustrator, Flash
  • dobra znajomość programu 3D
  • znajomość ActionScript 2.0
  • podstawowa znajomość (XHTML, XML, JavaScript CSS/CSS2) i standardów W3C
  • mile widziana znajomość PHP, MySQL, zagadnień funkcjonalności stron i optymalizacji SEO
  • kreatywność
  • dokładność
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność oraz terminowość

 Mile widziane:

  • doświadczenie w realizacji prac przy średnich lub dużych projektach webowych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobrą atmosferę pracy
  • realizację ciekawych i prestiżowych projektów
  • umowę o pracę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-04-23
Wyświetlona: 6157 razy