Flash Developer

praca it: etat dla SquareDesign Sp. z o.o. / Kielce

Tagi: Flash AS3 flex flash developer

Opis stanowiska pracy:

Projektowanie aplikacji biznesowych oraz elearningowych
Praca przy projekcie: EduSquare -> www.edusquare.pl

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość Action Script 3.0
Bardzo dobra znajomość frameworka AIR SDK w wersji 3.x
Znajomość Flash Buildera 4
Znajomość Flash Catalyst CS5
Bardzo dobra znajomość FLEX SDK w wersji 4.x
Znajomość dowolnego frameworka AS3
Umiejętność tworzenia komponentów w oparciu o Flash Professional CS 5
Podstawowa znajomość JavaScript
Podstawowa umiejętność tworzenia animacji we Flash CS 5
Znajomość języka angielskiego zapewniająca czytanie i tworzenie dokumentacji
Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania
Mile widziane doświadczenie w tworzeniu aplikacji w ADOBE AIR dla urządzeń mobilnych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-04
Wyświetlona: 6135 razy