Programista ASP.NET

praca it: etat dla Trimtab S.A. / Warszawa

Trimtab. Business know-how and software.

Jesteśmy dostawcą internetowych rozwiązań wspomagających zarządzanie procesami biznesowymi. Budujemy własny system, platformę klasy Business Process Management (BPM).

Pracujemy dla bardzo dużych klientów: największe wdrożenie to ponad 10 000 użytkowników pracujących w jednym systemie. Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się organizacji na rynku rozwiązań informatycznych w obszarze wsparcia procesów biznesowych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Programista (Nr ref. TT/P/IT/PP)

Oczekujemy:

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako programista .NET
  • dobra znajomość C# 3.0
  • praktyczna znajomość .NET Framework 3.5 (WPF, WCF, WF)
  • dobra znajomość HTML, CSS, XML, XSLT
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w technologii ASP.NET
  • znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL Server)
  • znajomość wzorców projektowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • solidność, dokładność, terminowość
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

Dodatkowym atutem będzie znajomość następujących technologii:

  • ASP.NET MVC
  • StructureMap
  • NHibernate, ActiveRecord
  • ExtJs
  • Caliburn

Obowiązki:

  • uczestnictwo w projektach budowy systemów informatycznych,
  • uczestnictwo w zespole projektującym strategie rozwoju systemu
  • planowanie i raportowanie pracy.

Oferujemy:

duże wyzwania w młodym zespole nowocześnie zarządzanej firmy,
możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-06-01
Wyświetlona: 4325 razy