Analityk Biznesowy

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o. o. / Łódź

Tagi: analiza danych angielski finanse raportowanie księgowość

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Obecnie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy działającej w sektorze BPO – poszukujemy osób z biegłą znajomością języka angielskiego oraz doskonałymi zdolnościami analitycznymi do pracy w Łodzi na stanowisku Analityka Biznesowego.

Opis stanowiska:
• Zarządzanie danymi i raportowanie codziennych operacji
• Przeprowadzanie analizy danych biznesowych
• Rozwiązywanie problemów w ramach współpracy z klientem
• Zapewnienie wysokiej jakości wykonania procesów oraz wprowadzanie niezbędnych usprawnień
• Kontrola w ramach przestrzegania międzynarodowych standardów zarządzania danymi
• Udzielanie wsparcia przy projektowaniu, rozwijaniu, testowaniu oraz dokumentowaniu procesów biznesowych

Wymagania:
• Biegła znajomość języka angielskiego
• Co najmniej 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość MS Excel (w tym umiejętność przeprowadzania analiz i konwersji danych za pomocą funkcji i formuł)
• Umiejętność zbierania, analizowania oraz prezentacji danych
• Wykształcenie z obszaru finansów/księgowości/matematyki/informatyki lub pokrewne mile widziane
• Wysoce rozwinięte umiejętności analityczne
• Doświadczenie w kontakcie z Klientem B2B
• Skrupulatność i dokładność

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej i dobrze znanej firmie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-26
Wyświetlona: 5484 razy