Account Manager/ 5 lokalizacji

praca it: etat dla Polcode SA / Cała Polska

Tagi: Account Manager zarządzanie sprzedaż angielski

Firma Polcode zajmuje się tworzeniem oraz rozbudową aplikacji webowych dla klientów z USA oraz Europy Zachodniej. Zespół tworzy ponad 100 osób, z czego większość to programiści PHP oraz RoR.
W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje osoby na stanowisko Account Managera.
Ofertę kierujemy do osób, które chcą uczestniczyć w ciekawych projektach, na co dzień realizować własne pomysły oraz aktywnie uczestniczyć w rozwoju stabilnej firmy IT.

Zadania:
- pozyskiwanie nowych zleceń oraz nowych klientów
- przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych w języku angielskim
- obsługa zagranicznych klientów (USA, Kanada, Europa Zachodnia), budowanie długoterminowej współpracy
- koordynacja prac zespołu projektowego
- nadzór nad prawidłową realizacją przydzielonych/pozyskanych projektów.

Oferujemy:
- pracę w centrum Warszawy, Łodzi, Białegostoku, Katowic lub Krakowa
- elastyczne godziny pracy
- kontakt z nowymi rozwiązaniami webowymi przy realizacji różnorodnych projektów
- pracę z zespołem zgranych, zdolnych, kreatywnych programistów
- możliwość dalszego rozwoju w kierunku zarządzania projektami IT (udział w konferencjach, szkoleniach)
- bardzo dobrą atmosferę w pracy

Oczekiwania:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego(poziom umożliwiający co najmniej swobodny kontakt z zagranicznymi kontrahentami przez telefon, Skype, maila)
- doświadczenie w pozyskiwaniu oraz kontakcie z klientem
- umiejętność prowadzenia negocjacji

Mile widziane:
- doświadczenie w kierowaniu zespołem, kierowaniu projektem
- znajomość zagadnień związanych z tworzeniem aplikacji webowych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-07
Wyświetlona: 5525 razy