C Developer

praca it: etat dla Cyclad / Niemcy

Tagi: C TCP/IP Linux Python

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Aktualnie dla naszego klienta, który zajmuje się rozwijaniem infrastruktury bezpieczeństwa IT, poszukujemy C Developerów, który dołączą do zespołu w Niemczech.

Opis stanowiska:
• Tworzenie oraz rozwijanie aplikacji sieciowych w Linux
• Tworzenie rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji sieciowych
• Bardzo dobra znajomość środowiska Linux
• Znajomość protokołów TCP/IP
• Doświadczenie w pracy z Python oraz Linux Kernel będzie dodatkowym atutem
• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Udział w szkoleniach
• Pakiet świadczeń socjalnych
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-26
Wyświetlona: 6739 razy