Senior .Net Developer

praca it: etat dla Cyclad / Gdańsk

Tagi: C# SQL Agile język angielski

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Aktualnie dla naszego Klienta zajmującego się tworzeniem oprogramowania w dziedzinie usług finansowych poszukujemy osoby na stanowisko Programisty .NET. Jest to praca w międzynarodowej firmie, działającej także w Norwegii, Finlandii oraz Szwecji.

Opis stanowiska:
• Tworzenie nowych modułów i funkcjonalności w ramach obecnego systemu
• Udział w pracach wdrożeniowych jako lead developer
• Nadzorowanie postępu projektu i dbanie o jego wysoką jakość
• Dokumentowanie wprowadzonych zmian
• Współpraca z architektami
• Komunikowanie się z klientami międzynarodowymi

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• 5 lat doświadczenia w programowaniu
• Znajomość C#
• Doświadczenie w pracy w SQL
• Doświadczenie w projektowaniu obiektowym wielowarstwowej architektury
• Doświadczenie z metodyką pracy Agile
• Mile widziane doświadczenie w pracy w branży finansowej
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
• Duży potencjał rozwoju, udział w organizowanych przez firmę szkoleniach
• Możliwość podróży służbowych raz na kwartał
• Dostęp do najnowszych narzędzi i technologii
• Pakiet świadczeń socjalnych (pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, lektorat z języka angielskiego)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-25
Wyświetlona: 6013 razy