Administrator Windows

praca it: etat dla ExperisIT / Warszawa

Tagi: Administrator windows angielski niemiecki

Windows Administrator (banking sector)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: 775134

Zadania:
• Udzielanie wsparcia technicznego i testowanie interfejsu aplikacji do 3. linii wsparcia
• Utrzymanie i monitorowanie ciągłości pracy systemów operacyjnych
• Monitorowanie i rozwiązywanie problemów z administracją aplikacjami
• Utrzymanie i administracja środowiskami testowymi
• Prowadzenie dokumentacji technicznej
Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość środowisk: Windows Server 2003/2008 oraz Windows XP/7 poparta doświadczeniem na stanowisku Administratora Windows
• Dobra znajomość języków skryptowych (VBScript, PowerShell, batch)
• Doświadczenie w administrowaniu aplikacjami
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• Efektywna praca przy złożonych projektach w międzynarodowym środowisku
Oferujemy:
• Praca na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
• Zatrudnienie w dużej międzynarodowej firmie o wysokiej kulturze organizacji,
• Możliwość rozwoju w nowo utworzonym zespole
• Możliwość uczenia się i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji; udział w szkoleniach w Polsce i za granicą
• Bogaty pakiet socjalny
• Gwarantowana premia roczna

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-06
Wyświetlona: 5552 razy