Specjalista ds. Rozwoju i Utrzymania Serwisów Online

praca it: etat dla platforma nc+ / Warszawa

Tagi: googleanalytics SEO Redmine HTML CSS

Główne zadania:
• koordynacja i nadzór projektów związanych z developmentem, utrzymanie i optymalizacja stron www oraz aplikacji mobilnych (w tym współpracę z firmami developerskimi i agencjami interaktywnymi)
• reagowanie w przypadku błędów technicznych i nadzór nad procesem poprawek
• monitorowanie i raportowanie statystyk ruchu w serwisach i aplikacjach oraz formułowanie rekomendacji zmian i optymalizacji
• wspieranie rozwoju serwisów i aplikacji, w tym projektowanie rozwiązań funkcjonalnych, interakcji i logiki nawigacji
• optymalizacja serwisów i aplikacji pod kątem User Experience i Usability
• implementacja (w serwisach i aplikacjach) strategii komunikacyjnej opracowanej przez Działy Marketingu i PR

Od kandydatów oczekujemy:
• min. 2 lat doświadczenia (warunek konieczny) w zarządzaniu projektami online związanymi z developmentem stron i aplikacji mobilnych
• dobrej znajomości narzędzi wspierających zarządzanie i koordynację projektów online (np. Redmine, MS Project)
• znajomość Google Analytics (warunek konieczny) i SEO (doświadczenia w analizie danych, tworzeniu raportów niestandardowych i formułowaniu wniosków)
• co najmniej średnio zaawansowanej znajomości HTML/CSS oraz technicznych zagadnień związanych z tworzeniem serwisów internetowych
• podstawowej wiedzy nt. SEM
• praktycznej i komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
• analitycznego sposobu myślenia
• świetnej organizacji pracy, terminowości i dbałości o szczegóły
• kreatywności oraz samodzielności w działaniu

Atutami będą:
• znajomość zasad projektowania rozwiązań online w oparciu o doświadczenia użytkownika oraz zasady użyteczności
• bardzo dobra znajomość HTML/CSS
• praktyczne umiejętności prototypowania UI (np. przy pomocy Axure RP, Omnnigraffle lub innych narzędzi)

Oferujemy:
• dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy
• perspektywy rozwoju zawodowego
• kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie
• prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-21
Wyświetlona: 6346 razy