Projektant Systemów IT / Inżynier Technicznego Wsparcia Sprzedaży

praca it: etat dla Human&Hunter Byliński Sp.j / Katowice

Tagi: serwery x86 wirtualizację zasobów storage backup SAN LAN WAN

Firma Human & Hunter posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6664, zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników oraz doradztwem personalnym.

Dla naszego klienta obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

PROJEKTANT SYSTEMÓW IT/INŻYNIER TECHNICZNEGO WSPARCIA SPRZEDAŻY

PSIT/AL/K

Opis stanowiska pracy:

*projektowanie systemów IT w oparciu o technologie i produkty wykorzystywane w data center,

*udział w procesie obsługi przedsprzedażowej, w tym uczestniczenie w spotkaniach z potencjalnymi klientami oraz przygotowywanie części technicznej ofert,

*utrzymywanie kontaktów z dostawcami urządzeń, oprogramowania oraz usług IT,

*składanie zamówień i koordynacja procesu ich realizacji,

*przekazywanie wiedzy o produktach i rozwiązaniach wśród pracowników firmy jak i wśród klientów,

*tworzenie dokumentacji technicznej produktów.

Wymagania:

*wykształcenie wyższe, informatyczne lub pokrewne,

*wiedza i doświadczenie w zakresie przygotowywania rozwiązań opartych o serwery x86, wirtualizację zasobów, storage, backup, SAN, LAN, WAN,

*dobra organizacja pracy,

*rozwinięte zdolności interpersonalne,

*samodzielność, skrupulatność,

*znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

*znajomość rynku producentów IT oraz ich produktów,

*znajomość produktów firmy Microsoft oraz ich modeli licencjonowania,

*znajomość systemów kopii zapasowych klasy enterprise.

Oferujemy:

*kontakt z najnowszymi produktami i technologiami IT,

*stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

*miłą atmosferę,

*atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący prywatną opiekę medyczną,

*możliwość rozwoju zawodowego.

Kandydatów spełniających opisane wymagania prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-25
Wyświetlona: 6650 razy