Specjalista SEO/SEM

praca it: etat dla Project4YOU Rozwiązania Internetowe / Warszawa

Tagi: SEO SEM PPC Adwords Google

Zakres obowiązków:

- wspomaganie realizacji zadań strategii SEO / SEM
- przygotowywanie struktur kampanii PPC
- optymalizacja kampanii
- Czynny udział w realizacji strategii SEO dużych serwisów e-commerce
- Regularna analiza optymalizacyjna serwisów oraz pozycji w wyszukiwarkach internetowych
- Monitorowanie działań serwisów konkurencyjnych
- Koordynowanie prac mających na celu optymalizację serwisów
- Prowadzenie aktywnych działań pozycjonujących i pozyskiwanie linków przychodzących
- Rozwój serwisów wspierających
- Tworzenie i optymalizacja treści pod kątem wyszukiwarek internetowych
- Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań

Oczekujemy:

- doświadczenia w branży marketingu wyszukiwarek internetowych
- umiejętności analitycznych
- wiedzy z zakresu SEO / SEM
- Umiejętność tworzenia dużej ilości kontentu pod kątem wyszukiwarek internetowych
- Znajomość HTML, CSS
- znajomość systemu Wordpress
- Praktyczna umiejętność budowania serwisów wspierających oraz pozyskiwania linków
- Umiejętność pracy zespołowej i koordynowania działań z działami współpracującymi
- Dobra komunikacja i jasne formułowanie oczekiwań
- Inicjatywa i samodzielność w działaniu
- Nastawienie na rozwój i zdobywanie wiedzy

Miło nam będzie jeśli ponadto:

- posiadasz certyfikat Google Adwords Qualified Individual
- posiadasz doświadczenie w prowadzeniu kampanii PPC, a Twoje zainteresowania i wiedza o e-marketingu nie ograniczają się do wyszukiwarek
- znasz język angielski w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji i zagranicznych źródeł oraz swobodną komunikację

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie oraz warunki finansowe w pełni adekwatne do jakości wykonywanej pracy,
- miłą i luźną atmosferę pracy
- dobrze wyposażone stanowisko pracy
- udział w realizacji ciekawych i zróżnicowanych projektów dla naszych Klientów
- dobrą kawę i sok malinowy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-30
Wyświetlona: 5990 razy