Senior DRM Developer

praca it: etat dla Cyclad Polska / Warszawa

Tagi: DRM PlayReady DRM Marlin Widevine

Warszawa

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Opis stanowiska:
• Projektowanie, wdrażanie komponentów oraz funkcji platformy DRM w oparciu o wytyczne Managera Produktu
• Wprowadzanie ulepszeń w oparciu o najnowszą technologię oraz nowości rynkowe
• Wsparcie w przeprowadzaniu zmian architektonicznych oprogramowania
• Odpowiadanie za plany czasowe oraz jakość wyników dostarczonego oprogramowania
• Aktywny udział w dyskusjach dotyczących nowych rozwiązań biznesowych
• Proponowanie obszarów do poprawy procesów wewnętrznych wraz z możliwymi rozwiązaniami
• Szacowanie planów czasowych oraz rozwoju nowych cech i funkcji produktów/usług

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Min. 4 lata doświadczenia w pracy z oprogramowaniem komputerowym, wsparciem systemu, analizą i programowaniem
• Umiejętność programowania w języku Java lub .Net
• Znajomość technologii PlayReady DRM, Marlin, Widevine (frontend / backend)
• Doświadczenie w rozwijaniu aplikacji video (iOS, Android)
• Znajomość Web Services (WCF, SOAP, REST/JSON) oraz wzorców projektowych w zakresie programowania obiektowego
• Doświadczenie w pracy z Agile
• Praktyczna znajomość PlayReady SDK, Google DRM, EME, Jira, Confluence lub SVN
• Doświadczenie w testach jednostkowych i optymalizacji kodu
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Praktyczna znajomość: ActionScript, HTML, HTML 5, CSS, JS, (JQuery, YUI, Angular), XML, JSON, AJAX, WPF, Flash builder, Flash prof., Air SDK., Chromecast

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Elastyczne formy współpracy
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-09
Wyświetlona: 5169 razy