PHP Developer - kontrakt

praca it: etat dla ITFS Sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: PHP 5 Symfony 1 4 Propel PDO PostgreSQL HTML CSS JS

itfs.pl

ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi informatyczne na terenie całej Europy. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw komercyjnych oraz pośredniczymy przy tworzeniu zespołów specjalistów IT.
Jesteśmy otwarci na długofalową współpracę z kandydatami. Osobom zainteresowanym pracą w innych miastach Polski lub za granicę – dajemy taką możliwość. Stale nawiązujemy nowe kontakty i bierzemy udział w nowych projektach. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PHP DEVELOPER

Informacje organizacyjne:

• start: ASAP,
• czas trwania: 3-4 msc (w zależności od tempa prac),
• wynagrodzenie: 300 – 400 zł netto/ dzień + VAT,
• lokalizacja: Warszawa,
• forma współpracy: kontrakt (do negocjacji).

Zakres obowiązków:

• projektowanie i implementowanie aplikacji internetowych,
• przygotowywanie logiki i architektury aplikacji,
• analiza wymagań funkcjonalnych,
• praca w zespole programistów,
• raportowanie postępu realizacji prac.

Wymagania:

• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3-4 lata
• bardzo dobra znajomość PHP 5,
• praktyczna znajomość programowania OOP,
• znajomość wzorców projektowych,
• znajomość framework Symfony,
• biegła znajomość języka SQL i zasad projektowania relacyjnych baz danych,
• praktyczna znajomość baz danych MySQL / PostgreSQL,
• znajomość HTML / CSS / JavaScript (jQuery),
• znajomość systemów kontroli wersji SVN lub pokrewnych.

Dodatkowe wymagania pod względem umiejętności prowadzenia projektu:

• umiejętność prowadzenia projektu informatycznego wraz z kontaktem z klientem w zakresie realizowanych funkcjonalności,
• analiza zgłaszanych wymagań biznesowych,
• wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i analityczne,
• asertywność,
• samodzielność w pracy,
• raportowanie przebiegu i efektów pracy nam i klientowi.

Wykorzystywane technologie: PHP 5, Symfony 1.4, Propel PDO, PostgreSQL, HTML, CSS, JS

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-30
Wyświetlona: 6123 razy