Account Manager - Wrocław

praca it: etat dla SmartInstall Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: Account Manager

SmartInstall jest młodą, stabilną, polską firmą, działającą na globalnym rynku serwisów internetowych oraz oprogramowania komputerowego. Tworzymy jedynie własne autorskie projekty, które pozbawione są oklepanych rozwiązań i rutyny. Na jeden z prowadzonych projektów otrzymaliśmy dofinansowanie z funduszy europejskich. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w młodym ale doświadczonym i dynamicznie działającym zespole, który realizuje projekty Startupowe, ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Obowiązki:
-Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami międzynarodowymi, głównie z USA i Izraela
-Doradztwo w zakresie oferowanych usług
-Przygotowywanie ofert i prezentacji dla Klientów

Nasze oczekiwania:
-Doświadczenie w sprzedaży usług związanych z branżą internetową
-Znajomość międzynarodowego rynku reklamodawców
-Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
-Umiejętności prowadzenia negocjacji biznesowych oraz znajomość technik sprzedaży
-Umiejętność kreatywnego działania w zakresie pozyskiwania nowych kontaktów z rynku
-Samodzielne i odpowiedzialne podejście do realizacji wyznaczonych celów

Mile widziane:
-Doświadczenie we współpracy z międzynarodowymi domami mediowymi
-Znajomość narzędzi wspierających zakup ruchu w sieci
-Wiedza i doświadczenie w zakresie afiliacyjnych modeli współpracy
-Baza Klientów z branży reklamowej

Oferujemy:
-biuro w centrum Wrocławia
-elastyczne godziny pracy
-prywatna opieka medyczna
-karta Multisport
-dofinansowanie do kosztów ubezpieczenia grupowego
-udział w szkoleniach branżowych i językowych
-elastyczne formy zatrudnienia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-10
Wyświetlona: 5741 razy