Programista CNC

praca it: etat dla TYCO Electronics / Bydgoszcz

Tagi: Programista CNC

Tyco Electronics Polska jest częścią koncernu TE Connectivity. Ze swoją przeszło 50-letnią historią oraz sprzedażą rzędu 14,1 miliardów dolarów amerykańskich, TE Connectivity jest światowym dostawcą ponad 500 000 produktów w ponad 150 krajach. Wytwarzamy specjalistyczne komponenty elektroniczne, szeroką gamę produktów przemysłowych, rozwiązań sieciowych i systemów telekomunikacyjnych dla rynków energetycznych, systemów łączności podmorskiej oraz produktów specjalistycznych.

Obecnie do swojego zespołu poszukujemy osób na stanowisko: Programista CNC (frezer)

Zakres obowiązków:
- wykonywanie programów na frezarki CNC,
- przygotowywanie kompletnej dokumentacji technicznej dla operacji frezowania CNC i drążenia,
- wykonywanie operacji frezowania CNC,
- ścisła współpraca z pracownikami dotycząca poszukiwania możliwości poprawy wydajności i jakości wykonywanych operacji frezowania.

Wymagane kwalifikacje:
- wykształcenie średnie techniczne lub wyższe,
- doświadczenie jako programista CNC/frezer minimum 2 lata (mile widziane w dziale narzędziowym),
- umiejętność programowania w CAD/CAM (CREO),
- znajomość obsługi frezarek CNC,
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
- praktyczna umiejętność dokonywania pomiarów,
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- pracę w międzynarodowej korporacji z możliwością rozwoju i poszerzania wiedzy,
- pracę w oparciu o nowoczesne technologie,
- pakiet ubezpieczenia medycznego po okresie próbnym,
- pracę w przyjaznym środowisku w miłym zespole.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-22
Wyświetlona: 6231 razy