Programista ASP.NET MVC

praca it: etat dla Sheepla S.A. / Warszawa

Tagi: ASP NET MVC

Sheepla to platforma integrująca i automatyzująca procesy logistyczne w e-commerce. Rozwijamy się i rośniemy z dnia na dzień, z tego względu potrzebujemy wzmocnić nasz dział IT. Poszukujemy zdolnych, ambitnych ludzi, którzy będą dzielić z nami pasję, jaką jest tworzenie technologii unikalnej w skali światowej. Praca u nas to nieustające wyzwania i ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Nie czekaj, dołącz do zespołu rozwijającego najlepszy startup w regionie!

Zakres obowiązków:

  • tworzenie oprogramowania w technologii ASP.NET
  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych
  • Praca w zespole zarządzanym metodykami zwinnymi
  • Komunikacja z zespołem w Rosji (angielski lub rosyjski)

Wymagania

  • Zaangażowanie i i pomysłowość
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji dostępnych przez przeglądarkę
    internetową
  • Dobra znajomość technologii ASP.NET MVC
  • Znajomość technologii front-end (XHTML, CSS, jQuery)
  • B. dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomośc języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Mile widziana znajomość PHP oraz Microsoft Azure

Co oferujemy w zamian

  • Możliwość współtworzenia czołowego startupu w regionie
  • Komfortowe warunki pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premii
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego (udział w szkoleniach i konferencjach)
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-29
Wyświetlona: 5035 razy