IT Project Manager

praca it: etat dla NBC / Gdynia

Tagi: PM Project Manager prince

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 200 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT. Dla naszego klienta z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Gdynia

Obowiązki:
Odpowiedzialność za zarządzanie projektem
Analiza i identyfikacja ryzyka projektu
Nadzór nad realizacja zadań zespołu według ustalonych harmonogramów
Koordynacja prac z innymi działami firmy
Raportowanie wyników pracy

Wymagania:
Doświadczenie na stanowisku IT Project Managera
Doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych software
Znajomość metodologii zarządzania projektami (PRINCE2/PMP)
Ogólna znajomość technologii informatycznych umożliwiająca skuteczną komunikację z innymi członkami zespołów projektowych
Samodzielność, umiejętność planowania i dobra organizacja pracy
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
Długofalową współpracę i elastyczne warunki zatrudnienia
Ciekawą pracę wśród profesjonalistów
Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
Indywidualnie dobierany pakiet benefitów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-09-25
Wyświetlona: 5983 razy