Programista PHP ze znajomością Symfony i Symfony2 (praca zdalna)

praca it: etat dla MCS Group / Gdynia

Tagi: symfony php doctrine symfony2

Poszukujemy programisty PHP do zdalnej pracy (po godzinach) nad rozwojem projektów w Symfony 1.4 oraz Symfony 2+

Wymagamy bardzo dobrej znajomości SF 1.4 oraz/lub 2.0.
Także przyjmujemy developerów, którzy pracują po godzinach / w godzinach nocnych / innych strefach czasowych.

Zakres obowiązków:

+ obsługa istniejących serwisów
+ rozbudowa istniejącego kodu
+ wdrażanie nowych rozwiązań

Oferujemy:

1. możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie,
2. rozliczania F.V dla prowadzących działalność,
3. dowolną inną formę rozliczenia po ustaleniu szczegółów

Oczekujemy:

1. znajomości Git,
2. znajomości Redmine,
3. systematyczności i słowności

Opis dodatkowy:

Do obowiązków nie będzie należeć kodowanie CSS / html. Będziesz się zajmował tylko kodowaniem do gołego szkieletu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-09
Wyświetlona: 6095 razy