Administrator Baz Danych

praca it: etat dla Moto-Profil Sp. z o.o. / Chorzów

Tagi: Bazy danych Oracle PLSQL

Firma Moto-Profil to jeden z największych w kraju dystrybutorów części zamiennych do samochodów, posługująca się zaawansowanymi narzędziami IT w komunikacji i zarządzaniu relacjami z klientami, stawiająca na rozwój elektronicznych systemów zamawiania i obsługi klienta oraz dostępu do informacji.

Główne zadania na stanowisku:

  • instalacja, konfiguracja oraz utrzymanie systemów baz danych w systemach MS i Linux,
  • monitorowanie i diagnozowanie problemów związanych z bazami danych,
  • optymalizacja zapytań SQL oraz funkcji PLSQL,
  • projektowanie rozwiązań w technologii Oracle DB i PLSQL,
  • analiza wydajności bazy danych oraz jej optymalizacja.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne/pokrewne
  • kilkuletnie doświadczeniem w pracy z optymalizacją i administracją bazami zwłaszcza Oracle DB
  • Bardzo dobra znajomość SQL oraz PL/SQL
  • Dobra praktyczna znajomość problematyki baz danych (w szczególności Oracle)
  • Umiejętność optymalizacji baz danych
  • Znajomość systemów operacyjnych Linux, Windows.

Mile widziane:

  • znajomość T-SQL,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • stabilną formę zatrudnienia po okresie próbnym,
  • dostęp do nowoczesnych technologii informatycznych,
  • możliwość rozwoju przez uczestnictwo w szkoleniach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-27
Wyświetlona: 7196 razy