Front-end Developer

praca it: etat dla Moto-Profil Sp. z o.o. / Chorzów

Tagi: html5 jQuery JavaScript Ajax Programista

Firma Moto-Profil to jeden z największych w kraju dystrybutorów części zamiennych do samochodów, posługująca się zaawansowanymi narzędziami IT w komunikacji i zarządzaniu relacjami z klientami, stawiająca na rozwój elektronicznych systemów zamawiania i obsługi klienta oraz dostępu do informacji.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość HTML5 i CSS3,
  • podstawowa znajomość SASS lub LESS,
  • dobra znajomość JavaScript oraz technologii AJAX,
  • praktyczna znajomość jQuery,
  • znajomość zagadnień: Usability, Responsive Web Design oraz SEO Optimization,
  • doświadczenie minimum 2 lata przy tworzeniu serwisów internetowych,
  • mile widziana znajomość Adobe Photoshop.

Obowiązki:

  • projektowanie i rozwój interfejsów aplikacji internetowych,
  • tworzenie razem z programistami nowych funkcjonalności serwisów internetowych oraz utrzymanie poprzednich,
  • programowanie aplikacji w JavaScript, tworzenie elementów JS w oparciu o jQuery,
  • pilnowanie standardów W3C oraz kompatybilności kodu z różnymi przeglądarkami,
  • testowanie wdrażanych rozwiązań.

Co oferujemy?

  • stabilną formę zatrudnienia po okresie próbnym,
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi programowania,
  • możliwość rozwoju przez uczestnictwo w szkoleniach z tematyki w zakresie prowadzonego projektu.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-27
Wyświetlona: 6890 razy