Programista PHP i MySQL

praca it: etat dla PGB HR / Rybnik

Tagi: MySQL PHP

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie aplikacji internetowych
głownie w technologii PHP i MySQL.

Wymagania obowiązkowe:

• doskonała znajomość PHP i MySQL
• umiejętność tworzenia stron internetowych z wykorzystaniem JavaScript, Ajax, HTML, CSS
• (w sposób przyjazny dla wyszukiwarek internetowych SEO/SEM)
• bardzo dobra znajomość zasad usability (użyteczność aplikacji)
• wiedza na temat modelowania struktury baz danych
• doskonałe umiejętności samodzielnego, planowania / analizy / wdrożenia
• wiedza z zakresu testowania aplikacji
• zdolności komunikacyjne
• doświadczenie na stanowisku programisty

Mile widziane:

• znajomość technologii mobilnych
• wiedza administracyjna serwerami linux
• znajomość innych języków programowania jak np. Java, C++, C#
• umiejętność tworzenia aplikacji mobilnych dla Android, iOS

Firma oferuje:

• pracę w dynamicznym i sympatycznym środowisku
• umowę o pracę
• dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole
• wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
• uczciwe wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
• praca w głównym biurze firmy o wysokim standardzie i w bardzo komfortowych warunkach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-07
Wyświetlona: 5931 razy