PHP Developer [Warszawa - Saska Kępa]

praca it: etat dla New-Invest / Warszawa

Tagi: PHP Symfony Doctrine

Witam,

dla mojego Klienta, jednego ze stołecznych ;) software house’ów szukam PROGRAMISTY PHP

Miejsce pracy: Warszawa (Saska Kępa)
Wynagrodzenie: 6 000 – 10 000 PLN Netto (uzależnione od umiejętności i formy współpracy)
Czas rozpoczęcia pracy: ASAP

Opis stanowiska:
• rozwój istniejących i budowa nowych aplikacji internetowych
• praca w metodyce SCRUM
• udział w pracach projektowych i analitycznych
• współpraca z zespołem programistów
• prowadzenie testów jednostkowych własnych rozwiązań
• tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
• min. 2-letnie doświadczenie w programowaniu w języku PHP (OOP)
• bardzo dobra znajomość PHP5
• szalenie mile widziana znajomość: SF 2
• znajomość: git, subversion
• znajomość zagadnień bazodanowych: MySQL, PostgreSQL, NoSQL
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji

Oferujemy:
• pracę w doświadczonym zespole programistów pod okiem dedykowanego Team Leadera dynamiczny rozwój pod okiem ekspertów
• konkurencyjne wynagrodzenie
• udział w projektach wykorzystujących najnowsze technologie oraz wzorce projektowe
• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (komputer, urządzenia mobilne, szkolenia)

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Magda Nykiel

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-10
Wyświetlona: 4504 razy