Specjalista ds. SEM

praca it: etat dla Pronobel / Gliwice

Tagi: Specjalista SEM

Pronobel Sp. z o.o. W Gliwicach
Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- planowanie strategii Google AdWords,

- opracowywanie koncepcji w ramach kampanii internet i nowe media,

- przygotowanie i redakcja komunikatów do różnych form internetowych (np.: www, kampanie banerowe) oraz w social media,

- nadzorowanie i raportowanie efektów działań marketingowych,

- wsparcie działań sprzedażowych poprzez odpowiedni dobór narzędzi,

- współtworzenie i udział w projektach wspierających obsługę Klienta,

- monitoring i analiza wizerunku marki oraz efektów kampanii.

Wymagania

- min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

- znajomość zasad marketingu internetowego ze szczególnym uwzględnieniem Google AdWords,

- zdolności analityczne oraz znajomość narzędzi (w szczególności Google Analytics),

- doświadczenie w tworzeniu zawartości treści stron www oraz profili społecznościowych wraz z tworzeniem na nich komunikatów reklamowych i moderowaniem treści,

- praktyczna znajomość zagadnień komunikacji reklamowej i brandingu w internecie,

- „lekkie pióro”, umiejętność pisania tekstów, haseł reklamowych (copywriting), jak również tworzenia scenariuszy i edytowania tekstów do publikacji na stronach internetowych,

- umiejętność pracy nad wieloma projektami i zadaniami.

Oferujemy:

- długoterminową współpracę w dobrze prosperującej firmie,

- możliwość współtworzenia marki w kreatywnej atmosferze,

- dużą samodzielność działania,

- zespół specjalistów,

- narzędzia pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-30
Wyświetlona: 4511 razy