Specjalista ds. Sprzedaży z językiem węgierskim i angielskim

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: English Hungarian

Warszawa

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Obecnie dla naszego klienta świadczącego usługi w zakresie działalności maklerskiej związanej z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych poszukujemy osób na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży w Warszawie.

Opis stanowiska:
• Utrzymywanie długodystansowych relacji z klientami węgierskimi
• Stała rozbudowa i systematyzowanie węgierskiej bazy danych kontaktów handlowych
• Odpowiadanie na pytania węgierskich klientów zarówno telefonicznie oraz mailowo
• Organizowanie internetowych szkoleń, kursów oraz spotkań z inwestorami
• Monitorowanie trendów rynku walutowego, indeksów giełdowych, procesu wymiany towarów
• Udział w tworzeniu analiz technicznych
• Codzienna praca z systemem CRM
• Przygotowywanie materiałów edukacyjnych, prowadzenie szkoleń i wykładów z zakresu podstawowych analiz technicznych

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe ekonomiczne
• Bardzo dobra znajomość instrumentów pochodnych (futures, CFD, options)
• Znajomość OTC oraz rynku giełdowego
• Bardzo dobra znajomość języka węgierskiego – warunek konieczny
• Umiejętność rozwiązywania problemów
• Zorientowanie na klienta, doskonałe umiejętności sprzedażowe i komunikacyjne
• Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu
• Doświadczenie w pracy z usługami finansowymi (będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:
• Wynagrodzenie oparte na wydajności
• Możliwość rozwoju osobistego oraz kariery
• Rozwój w dynamicznie rozwijającej się branży
• Świetna atmosfera i komfort pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-05
Wyświetlona: 5164 razy