Java Developer Düsseldorf

praca it: etat dla Find Staff / Düsseldorf, Niemcy

Tagi: Java MySQL web-api XML JSON

Dla naszego Klienta, niemieckiej Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko:

Java Developer

Miejsce pracy: Düsseldorf

Zakres obowiązków:
- rozwijanie technologii wyszukiwarek umożliwiających w następstwie milionom użytkownikom dostęp do naszych internetowych i mobilnych aplikacji;
- ocenianie i selekcjonowanie nowych technologii do wspierania wzrostu bazy użytkowników;
- uczestniczenie we wszystkich fazach projektów, włączając w to architekturę, projektowanie, rozwój oraz wprowadzenie;
- doskonalenie procesów wewnętrznych;
- praca nad rozwojem wydajności w celu zwiększenia satysfakcji użytkownika

Wymagania:
- ukończone studia w zakresie IT lub zrealizowany porównywalny staż
- język angielski lub niemiecki w stopniu minimum komunikatywnym
- min. 4 letnie doświadczenie w następujących obszarach:

• Java Development
• doświadczenie w skalowaniu wymagających stron internetowych
• zainteresowanie i wiedza na temat Java concurrency
• doświadczenie z bazami danych MySQL
• znajomość Web API design przez JSON i XML

Oferujemy:
- innowacyjne technologie open source (Redis, Jackson, Guava, Google, Protobuf, itd.);
- samodzielny dobór komputera, sprzętu i pulpit;
- wynagrodzenie od 4000 euro/miesięcznie;
- rozwój osobisty dzięki uczestniczeniu w konferencjach IT;
- przyjemna praca w środowisku dynamicznego i międzynarodowego zespołu;
- regularne wydarzenia zespołowe, szeroka gama aktywności sportowych;
- możliwość pracy w naszym biurze w Palma de Mallorca aż do 4 tygodni rocznie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-07-09
Wyświetlona: 3708 razy