administrator systemu

praca it: etat dla In Temporis Polska / Bruksela

Tagi: System Administrator linux jira bruksela belgia brussels belgium

Obecnie poszukujemy osoby chętnej do pracy w ramach czteroletniego kontraktu w Brukseli jako:
Administrator Systemu (Linux, Atlassian)

Opis stanowiska:

Kontrakt dotyczy programu UE „Łącząc Europę” (ang. Connecting Europe Facility – CEF), przeznaczonego na realizację projektów dotyczących rozwoju, budowy lub modernizacji istniejącej infrastruktury, w dziedzinie m.in. telekomunikacji. W ramach projektu ma powstać platforma oparta na ekosystemie Atlassian – CITnet. Celem platformy będzie udostępnianie informacji i narzędzi ułatwiających współpracę, opartych na oprogramowaniu Open Source i rozwiązaniach własnych.
Administrator systemu będzie współpracował z zespołem technicznym oraz wspomagał działania platformy w zależności od grafiku i ustaleń z Kierownikiem Projektu.

Zakres obowiązków:

• Stworzenie platformy w ramach współpracy zespołu technicznego;
• Zapewnienie pomocy technicznej dla zespołu z oprogramowania Jira i Confluence;
• Codzienne utrzymanie operacyjne platformy;
• Tworzenie dokumentacji technicznej i przewodników do korzystania platformy;
• Projektowanie obiegu dokumentów, schematów bezpieczeństwa i systemów powiadamiania do działania projektów Jira; wdrażanie, dostosowywanie, konfigurowanie pluginów do potrzeb użytkowników;
• Zarządzanie dokumentacją, promocją poszczególnych bloków projektu w zespole wsparcia technicznego platformy.

Wymagania konieczne:

• Dobra znajomość systemu Linux;
• Bardzo dobra znajomość administracji systemu Atlassian;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (tworzenie dokumentacji i uczestnictwo w spotkaniach);

Dodatkowe umiejętności:

• System kontroli wersji (SVN, Git);
• Programy do śledzenia błędów (Jira);
• Przeglądarki repozytoriów, narzędzia wspomagające analizę kodu (Fisheye / Crucible)
• Repozytoria kodu oprogramowania (Nexus)
• Systemy integracyjne (Bamboo)
• Programy do współpracy między użytkownikami (Confluence / Gliffy / Balsamiq).

Wymagania osobowościowe

• Umiejętność pracy w międzynarodowym, wielokulturowym środowisku;
• Umiejętność pracy zespołowej, doświadczenie w takim systemie pracy.

Oferta pracy tymczasowej.
Licencja Agencji nr 1954.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-25
Wyświetlona: 5059 razy