Handlowiec - branża IT - gry

praca it: etat dla Katila Games / Bytom

Tagi: account manager handlowiec gry

Katila Games istnieje na rynku gier 10 lat. Zajmujemy się produkcją gier na zamówienie różnych firm i instytucji. Od gier reklamowych, przez gry wspierające pewne procesy w firmach (np. gry do celów rekrutacyjnych), aż po gry edukacyjne. Do tej pory pracowaliśmy nad grami dla wielu znanych marek – w tym m.in.: HP, NC+, Polpharma, Procter&Gamble – i szukamy osoby, która pomoże nam nawiązać współpracę z kolejnymi interesującymi przedsiębiorstwami.

Obowiązki:

- Pozyskiwanie nowych zamówień na usługi produkcji gier internetowych i mobilnych (B2B)
- Utrzymywanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami
- Realizacja planów sprzedażowych
- Przygotowywanie oraz prezentacja oferty
- Obsługa i wyszukiwanie przetargów dotyczących produkcji gier
- Współudział przy tworzeniu strategii marketingowej (wspólne opracowywanie metod pozyskiwania klientów)

Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie (wyższe preferowane)
- Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
- Umiejętność współpracy z osobami o różnorodnych kompetencjach na wszystkich szczeblach w strukturze organizacyjnej
- Kreatywność oraz umiejętność tworzenia i stosowania nieszablonowych rozwiązań
- Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym swobodne porozumiewanie się
- Prawo jazdy kategorii B

Dodatkowe atuty:

- Doświadczenie przy pracy z klientami na rynku B2B
- Doświadczenie przy sprzedaży usług lub produktów z branży nowych technologii (szczególnie związanych z grami)
- Wiedza ogólna na temat rozwiązań IT
- Wiedza z zakresu techniki sprzedaży i negocjacji

Oferujemy:

- Stałą pracę w biurze w centrum Bytomia
- Wynagrodzenie stałe plus premia za osiągane rezultaty
- Swobodną atmosferę pracy
- Płaski poziom strukturalny i szybką decyzyjność
- Duży wpływ na działalność firmy
- Wsparcie działu technicznego przy przygotowywaniu ofert
- Możliwość współpracy przy projektach dla wielu znanych marek (np. HP, NC+, Polpharma, Lenovo)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-10-06
Wyświetlona: 5683 razy