Młodszy specjalista ds. IT

praca it: etat dla ManpowerGroup Solutions / Katowice

Tagi: Linux Windows Monitoring Sieci

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.

Dla naszego klienta, międzynarodowego lidera z branży inżynierii IT z powodu rozwoju i tworzenia nowych zespołów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. IT – Katowice

Zadania:

Zależnie od zainteresowań możliwa jest współpraca w ramach różnego rodzaju aktywności IT:

• Monitoring
• Administracja Windows/Linux
• Administracja sieciami
• Pomoc techniczna / 1 linia wsparcia

Dla chętnych kandydatów zostanie przygotowana sesja Assessment Center, w celu dopasowania odpowiedniego rodzaju stanowiska i obowiązków.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe
• Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
• Chęć rozwoju w branży IT

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego klienta
• Benefity: Prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, kursy językowe i zawodowe
• Możliwość rozwoju w ramach różnych grup projektowych, z użyciem najnowszych technologii

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-23
Wyświetlona: 4224 razy