Graphic Designer - Conceptillion Brand&Design

praca it: etat dla Conceptillion Brand&Design / Warszawa

Tagi: Graphic Designer Branding Logo CI Kreacja Projektowanie Graficzne Logotypy

Conceptilion Brand&Design
poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

GRAPHIC DESIGNER

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska oraz wymagania:
- minimum 2 letnie doświadczenie w projektowaniu graficznym (logotypy, CI),
- bardzo dobra znajomość pakietu Adobe Creative Suite,
- wykształcenie wyższe (preferowane ASP / projektowanie graficzne),
- umiejętność rysunku,
- kreatywność, zaangażowanie,
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- Pracę nad ciekawymi projektami,
- Wysoki poziom realizowanych zleceń,
- Ciekawą, kreatywną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

Oczekiwania finansowe wraz z CV oraz link do portfolio / PDF
proszę przesyłać na adres: [email protected]

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-21
Wyświetlona: 4359 razy