Programista PHP / (X)HTML / JavaScript / MySQL

zlecenia it dla yakamedia / Bełchatów

Tagi: Programista PHP / (X)HTML / JavaScript / MySQL

Poszukujemy osób z następującymi umiejętnościami: * doskonała znajomość PHP, (X)HTML, CSS, JavaScript, * znajomość zasad programowania obiektowego w PHP5, * bardzo dobra znajomość biblioteki SMARTY, * bardzo dobra znajomość bazy danych MySQL, * znajomość technologii AJAX, * mile widziane znajomość ActionScript, * zdolność tworzenia dokumentacji w kodzie programów, * znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej, * znajomość zasad tworzenia profesjonalnych witryn internetowych.

Zadania: * tworzenie stron internetowych, * tworzenie systemów B2B, B2C, C2C.

Oczekiwania: * profesjonalizm, * elastyczność w pracy, * sumienność i terminowość, * zaangażowanie w powierzone projekty, * odpowiedzialność, lojalność, punktualność, * wysoka kultura osobista.

Oferujemy: * współpracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, * uczestnictwo w projektowaniu innowacyjnych aplikacji, * możliwość podejmowania kluczowych dla rozwoju aplikacji decyzji, * możliwość rozwoju umiejętności zawodowych,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-05-07
Wyświetlona: 15032 razy