Programistka/Programista PHP ze znajomością Symfony framework

praca it: etat dla RSI Sp. z o o / Rybnik

Tagi: Programista PHP MYSQL Symfony Java Ajax

RSI świadczy usługi informatyczne, konsultingowe oraz outsourcingowe. Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w dziedzinie zarządzania informacją, zasobami oraz komunikacją wewnętrzną.
Nasz zespół wciąż powiększa się o kolejnych specjalistów, których wysokie kwalifikacje i zaangażowanie pozwalają nam zapewniać realizację projektów na najwyższym poziomie.

Poszukujemy osób utalentowanych, kreatywnych, gotowych podjąć wyzwanie w ciekawej i rozwojowej firmie.

Opis stanowiska:

Wybrana osoba będzie członkiem zespołu programistów uczestniczących w zaawansowanym projekcie informatycznym realizowanym przez RSI Sp. z o.o. Do jej zadań należeć będzie projektowanie i rozbudowa modułów oprogramowania informatycznego, przygotowywanie dokumentacji oprogramowania, testowanie oraz realizacja projektu z wykorzystaniem Symfony framework.

Od kandydata oczekujemy:

* Bardzo dobrej, praktycznej znajomości programowania w PHP * Dobrej znajomości Symfony framework * Biegłości w obsłudze XHTML, CSS, XML, XSLT, JavaScript, AJAX, Mysql, Postgresql * Swobody w projektowaniu i programowaniu obiektowym * Znajomości najnowszych technologii i trendów w Internecie * Praktycznej znajomości dowolnego systemu kontroli wersji CVS, SVN * Wiedzy z zakresu CMS/WCM * Doświadczenia w prowadzeniu dokumentacji projektowych * Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie * Otwartego i analitycznego umysłu * Zapraszamy absolwentów oraz studentów ostatniego roku Informatyki

Oferujemy:

* Atrakcyjne wynagrodzenie * Przyjazną i twórczą atmosferę pracy w prestiżowych i ciekawych projektach * Możliwość podnoszenie własnych kwalifikacji

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie lub umowa o dzieło. Dopuszczamy pracę zdalną.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-06-08
Wyświetlona: 6433 razy