Java Developer

praca it: etat dla Qumak S.A. / Gdańsk

Tagi: java oracle pl/sql spring maven programista developer devops rest

Opis stanowiska:
Projektowanie oraz implementacja nowych rozwiązań;
Tworzenie dokumentacji technicznej;
Praca w oparciu o metodykę Agile.

Wymagania:
Minimum 3 letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java;
Mile widziane doświadczenie w programowaniu w PL/SQL;
Praktyczna znajomość Spring, Maven, Gradle;
Znajomość REST oraz technologii powiązanych ( JAX-RS, Jersey, Spring MVC);
Wykształcenie wyższe ( kierunek Informatyka lub pokrewny);
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
Gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Rozwojowe, ambitne zadania;
Pracę w międzynarodowym środowisku;
Możliwość odbywania delegacji zagranicznych;
Pakiet reloakacyjny;
Bogaty pakiet benefitów ( ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, prywatna opieka medyczna, bilety do kina);
Szeroki zakres szkoleń oraz dostęp do najnowszych publikacji z zakresu IT;
Możliwość pracy w najlepszym mieście do życia w Polsce wg badania z 2015 roku.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-04-06
Wyświetlona: 4213 razy