Python / Django developer

praca it: etat dla Team Connect Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Programista Python Django OOP PostgreSQL

Stawka: max 15 000 netto (uzależnione od kompetencji kandydata)

Zakres obowiązków:

• Utrzymanie obecnych projektów
• Refactor projektów na SPA (CRM – nowe narzędzie dla naszych klientów budowane w SPA, panel dewelopera)
• Pisanie nowych projektów

Podział pracy na rozwijanie istniejących projektów i utrzymywanie istniejących to 30/70.
70 % czasu to nowe projekty.

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość framework’u Django (co najmniej 3 lata aktywnej pracy)
• Bardzo dobra znajomość OOP
• Bardzo dobra znajomość PostgreSQL
• Bardzo dobra znajomość GIT
• Znajomość wzorców projektowych
• Znajomość zagadnień związanych z protokołem HTTP
• Umiejętność pisania przejrzystego i optymalnego kodu
• Dobra znajomość środowiska Unix
• Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją
• Doświadczenie w pisaniu REST API

Mile widziane:

• Znajomość narzędzia Vagrant, Docker
• Praca z VMs
• Znajomość uWSGI oraz Nginx w zakresie konfiguracji i administracji
• Znajomość Redis / PostGIS / Elasticsearch / Celery
• Umiejętność pisania testów jednostkowych
• Umiejętność optymalizowania zapytań bazodanowych

Oferujemy:
• Rozszerzony pakiet sportowy z kartą Multisport
• Prywatną opiekę medyczną
• Szkolenia, kursy językowe i wszelkie aktywności mające sprzyjać podnoszeniu motywacji i radości z pracy

A poza tym:
• „Zaczytane piątki” – ostatnią godzinę w pracy można poświęcić lekturze (mamy własną bibliotekę)
• Dwa chill-out roomy z wielkim telewizorem, konsolami do gry (Xbox, PS3), profesjonalnym symulatorem WRC, planszówkami, piłkarzykami i tarczą do darta
• Świeże owoce, warzywa, soki, różne rodzaje kawy, mnóstwo herbat i ziółek
• Kino, aktywności sportowe, imprezy z grillem…

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-04-13
Wyświetlona: 4147 razy