Młodszy programista / Młodsza programistka PHP

praca it: etat dla Gemius SA / Warszawa

Tagi: (x)html css optymalizacja grafiki php javascript

Zadania przyszłego pracownika

* utrzymanie i rozwój istniejących aplikacji webowych, * czynny udział w procesie tworzenia aplikacji – od analizy, poprzez projektowanie do wdrożenia.

Oczekiwania wobec kandydatów

* znajomość języków programowania: php, javascript, * znajomość technik i standardów webowych: (x)html, css,optymalizacja grafiki, * znajomość bazy danych mysql, * umiejętność pracy w grupie, * podstawowa znajomość języka angielskiego umożliwiającego czytanie dokumentacji technicznej * dyspozycyjność na cały etat.

Dodatkowe atuty

* znajomość systemów: unix, linux, * podstawa znajomości jQuery, * podstawa znajomości ActionScript, * znajomość systemów kontroli wersji svn / git, * bardzo dobre wyniki w nauce, * znajomość innego języka programowania, * chęć nauki nowych technologii.

Oferujemy

* pracę na cały etat, * pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, * różnorodne, ciekawe projekty (np.: serwisy internetowe, skomplikowane procedury bazodanowe), * elastyczne godziny pracy, * atrakcyjne warunki zatrudnienia, * pracę w przyjacielskiej atmosferze.

Proces rekrutacji

Kilkuetapowa rekrutacja na stanowisko rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych, której wyniki są podstawą otrzymania rekrutacyjnego zadania, które ocenione będzie przez przyszłych przełożonych. Kolejny etap to zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Z wyłonioną w procesie selekcji osobą omawiane będą szczegóły współpracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-07-07
Wyświetlona: 5565 razy