Programista Android (Java) do ciekawego projektu

praca it: etat dla Pixel Legend / Szczecin

Tagi: Android Java SQL XML Jason Programista Developer

Poszukujemy programistów Android, którzy dołączą do naszego zespołu w ramach pracy przy projektach związanych z kreowaniem wirtualnej rzeczywistości.
W głównej mierze stawiamy na rozwój naszego projektu Emb3d. Jest to system do osadzania VR i AR w realnych lokalizacjach. Aplikacja działa już jako Past Guide, innowacyjna time machine, która w 2014 roku została wielokrotnie wyróżniona.
Kolejnym krokiem jest zaadaptowanie obecnego systemu na silnik graficzny Unreal.

Zadania:
Będziesz pracować nad projektowaniem architektury, implementacją, testami oraz supportem w obszarze aplikacji mobilnych.

Wymagania:
doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę Android
JAVA, SQL, REST, XML, JSON
Android SDK, Android Studio, Git, Support Library, Retrofit
Znajomość GITa.
Komunikatywność i chęć podejmowania wyzwań.
Dbałość o jakość i czystość kodu, czynne korzystanie z wzorców projektowych.
Przedstawienie reprezentatywnej próbki własnego kodu.

Dodatkowe:
Drupal 7

Oferujemy:
Wynagrodzenie na poziomie 2k-6k netto (umowa o pracę) lub 3,5k-10k (b2b) – wszystko zależy od doświadczenia
Elastyczny czas pracy
Budżet szkoleniowy dla każdego pracownika
Wspólne czwartkowe obiady
Współpracę przy ciekawych projektach lokalnych oraz międzynarodowych
Bliską współpracę z Technopark Pomerania, Klaster IT oraz Regionalnym Centrum Rozwoju
Możliwość prowadzenia szkoleń oraz warsztatów
Biuro w centrum Szczecina z pięknym widokiem, dużą przestrzenią, pokojami do chilloutu i otoczeniem ludzi ze świata startupów

Więcej o nas i o projektach: www.pixellegend.com
You Tube: https://www.youtube.com/watch?v=ORA8pwrHAlk

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-05-04
Wyświetlona: 4389 razy